מוצר נוסף בהצלחה
כל קנייה היא 100% תרומה למרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית
2021-11-15T21:51:33+02:00

מי שומר על הילדים שלנו?

בשנת 2019 הגיעו למרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית למעלה מ-12,000 פניות חדשות - עלייה של 43% במספר הפניות למרכזי הסיוע בחמש השנים האחרונות.

 

אבל אנחנו לא צריכות סטטיסטיקות. יש לנו טלוויזיה ורשתות חברתיות. אנחנו קוראות עיתונים כמו כולם, ואנחנו מבינות שהדרך היחידה להילחם באלימות מינית היא למנוע אותה מלכתחילה - באמצעות חינוך. אסור לנו להניח שהחינוך שאנחנו מעניקים ומעניקות לילדינו באופן פרטי יגן עליהם מפני פגיעה או ניצול מיני - הן בצד הנפגע והן בצד הפוגע.


"מטבח משלהן" הוא פרויקט ללא מטרות רווח שבו משתתפות 50 נשות אוכל מובילות מתוך מחויבות ליצירת עתיד טוב יותר עבור הילדים של כולנו. מדובר בספר בישול שכל רווחיו ייתרמו לאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בישראל, למימון תוכניות החינוך שמרכזי הסיוע מפעילים למניעת אלימות מינית בקרב ילדים.ות ובני.ות נוער, ולקידום שוויון מגדרי וכבוד הדדי בחברה הישראלית.


יוזמת הפרויקט, המפיקה והעורכת היא יעל כלב, ששימשה במשך שנים רבות כעורכת של מגזין האוכל "על השולחן" וערכה שורה של ספרי בישול מצליחים. אליה חברו כמה מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ספרי הבישול בארץ: דניאל לילה – מבכירי צלמי האוכל; אוריה גבע – סטייליסטית מזון מובילה, מתכונאית ומחברת ספר בישול; והמעצבת הגרפית ורדה עמיר, שעיצבה למעלה מ-50 ספרי בישול ואחראית לכמה מספרי האוכל היפים שנוצרו בארץ. את ההפקה של הספר ניהלה מאיה גולדשטיין, אשר לה ניסיון עשיר בניהול פרויקטים, תפעול ושיווק מחברות מובילות במשק.

ארט דיירקטינג פורטרטים: אפרת אקר

עריכה קולינרית: לי גיל, יונית נפתלי קו-אל, אורלי פלאי ברונשטיין

עריכה לשונית: טלי אשחר גוטליב

כתיבה ועריכה: ז'אנה גור, הדר גת

ניהול רשתות חברתיות: לי גיל, נועה אוחיון